top of page

Еко-весілля під час пандемії COVID

Створення образу для нареченої Поліни почалось з вибору дуже незвичної, як для весільної сукні, тканину – грубий, нефарбований льон, через те, необхідно було знайти рішення, яке надасть загальному образу нареченої легкості. Тому ми зупинились на складному образі, що поєднує два окремі вироби. Напівпрозора сорочка, з тонкого шифону, оздоблену мереживом флористичної тематики та лляний, горішній сарафан. Такий прийом є відголоском національного костюму, початку минулого століття, коли жіноча сукня представляла собою складний, багатошаровий костюм.


Щоб обраний відтінок шифону гармонійно поєднався із кольором сарафану, довелось висвітлити льон на кілька відтінків (без використання фарби). Таким чином вдалось зберегти неоднорідність кольору волокон, що властиво натуральному, грубому льону. Така обробка, допомогла зробити тканину м’якшою. Заключною деталлю образу нареченої стала фата, прикрашена тим самим мереживом, що і сорочка.


Саме камерні весілля, які виходять за межі типових рішень дають змогу розвивати стиль інтелектуальних наречених, які віддають перевагу унікальним образам.


Весільний образ для нареченої Поліни, э прикладом не лише концептуального рішення, що враховує загальний стиль та локацію заходу, а також образом напрямку #sustinaible_fashion .

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page