top of page

про нас

  MargaM • wedding atelier це українське бренд-ательє весільних суконь та аксесуарів. Перша сукня для нареченої MargaM з’явились в 2014 році, в місті Київ. Основним напрямком тривалий час були сукні та аксесуари за індивідуальним замовленням, з 2020 року зʼявились перші весільні образи для колекцій AURA та Simple line. З 2022 року додали до своїх послуг апсайклінг, напрямок дизайну, сенс якого в перевтіленні та оновленні речей для повторного використання.

  Філософією MargaM є зосередженість на унікальності жінки. Кожна з нас – це історія поєднання спадкового із власним досвідом. Події, спогади, стосунки та мрії – формують особистість з власним світоглядом та потребами, як для духовного, так і фізичного  тіла.

  Ця філософія відображається і в організації виробничих процесів. Ми не підтримуємо концепцію масового виробництва одягу, тому кожна сукня з колекцій представлених в шоурумі, виготовляется за індивідуальними розмірами нареченої і ми даємо можливість кастомізації моделей весільних суконь з наших колекцій за бажаннями нареченої.

  Обравши напрямок SLOW FASHION — ми обирали шлях зменшення обсягів виробництва, виключивши проблему перевиробництва одягу в рамках нашої діяльності.
Так ми піклуємось про безпеку довкілля та досконалість твого весільного образу.

Обирай незабутні спогади підготовки до весілля та свідомі рішення для власного, кращого майбутнього.
bottom of page