про нас

MargaM• wedding atelier

це бренд-ательє весільних суконь та аксесуарів. З першої зустрічі і до останньої примірки, ми працюємо над втіленням весільної сукні мрії, будь то вибраний варіант з представлених моделей на сайті чи розробка ескізу відповідно до Ваших побажань.


Перші сукні для нареченої MargaM з’явились в 2014 році, в місті Київ. Основним напрямком тривалий час були сукні та аксесуарі за індивідуальним замовленням, з 2020 року зʼявились перші весільні образи для колекцій AURA та Simple line.  Філософією MargaM стала ідея зосередженості на унікальності особистості.
Кожна з нас – це історія поєднання спадкового із власним досвідом. Події, спогади, стосунки та мрії – формують особистість, із власним світоглядом. Найкращі та найвідоміші сукні, були створені метрами для певних жінок, а не для масового виробництва, бо сукня створена для вітрини, то лише експонат, лист –  написаний кожному, тому не має нічого особистого.Ця філософія відображається і в організації виробничих процесів. Ми не підтримуємо концепцію масового виробництва одягу, тому кожна сукня з колекцій представлених в шоурумі, виготовляется за індивідуальнимі розмірами нареченої. Так ми піклуємось про досконалість твого весільного образу та безпеку довкілля.


Саме твоя унікальність надихає MargaM на пошук ідеальних пропорцій, тканин та оздоблень. Так ми створюємо сукні, які поєднують традиції весільного образу з твоїм баченням ідеальної весільної сукні.