top of page

про нас

MargaM• wedding atelier

це українське бренд-ательє весільних суконь та аксесуарів. Перші сукні для нареченої MargaM з’явились в 2014 році, в місті Київ. Основним напрямком тривалий час були сукні та аксесуари за індивідуальним замовленням, з 2020 року зʼявились перші весільні образи для колекцій AURA та Simple line.  


Філософією MargaM є зосередженістю на унікальності жінки.
Кожна з нас – це історія поєднання спадкового із власним досвідом. Події, спогади, стосунки та мрії – формують особистість з власним світоглядом. Найкращі та найвідоміші сукні, були створені метрами для певних жінок, а не для масового виробництва, бо сукня створена для вітрини, то лише експонат, лист –  написаний кожному, тому не має нічого особистого.Ця філософія відображається і в організації виробничих процесів. Ми не підтримуємо концепцію масового виробництва одягу, тому кожна сукня з колекцій представлених в шоурумі, виготовляется за розмірами нареченої.
Так ми піклуємось про досконалість твого весільного образу та безпеку довкілля.Саме твоя унікальність надихає MargaM на пошук ідеальних пропорцій, тканин та оздоблень. Так ми створюємо сукні, які поєднують традиції весільного образу з твоїм баченням ідеальної весільної сукні.

bottom of page