top of page

Індивідуальне замовлення весільної сукні

Напишіть нам у зручний для Вас месенджер і ми заплануємо зустріч.​ В шоу-румі, Ви приміряєте різні весільні образи, обравши найкращий для себе варіант. Узгодивши всі модельні особливості весільного образу: стиль, силует, тканини, фурнітура, оздоблення, ми розрахуємо вартість замовлення та укладемо договір, в якому будуть зазначені: строки виготовлення замовлення, складові матеріали, умови розрахунку. 

Наступний етап, зняття мірок та послідовна робота зі створення сукні: примірка макета, примірка сукні для перевірка якості посадки виробу на фігурі, оздоблювальні роботи. Орієнтовний строк виготовлення весільної сукні 15-25 робочих днів.

Апсайклінг

Ми надаємо послугу оновлення дизайну весільних суконь. Це може бути корекція розміру по фігурі, зміна модельних особливостей та заміна деталей виробу, запозичення складових ( мережива, тюлю, основної тканини, оздоблення) для нового весільного виробу. Вартості та строків роботи узгоджують після примірки. Напишіть нам в зручний для Вас месенджер, щоб запланувати зустріч.

Фата на замовлення та вишивка тексту 

Ми маємо більше ста кольорів та відтінків тюлю для фати та пропонуємо різноманітні моделі за індивідуальними розмірами. В шоурумі доступні для примірки фати різних моделей та відтінків, з оздобленням та вишивкою. Окрему увагу приділяємо кріпленню фати, в залежності від обраної зачіски, за рекомендацією Вашого стиліста, пришиваємо фату до спеціального гребінця або залишаємо під кріплення шпильками.

Орієнтовні строк виготовлення замовлення:

 • 3 робочі дні, для моделей фат без оздоблення та вишивки;

 • фати з мереживним оздобленням або вишивкою, за індивідуальним ескізом 10-15 робочих днів;

Online-замовлення 

Напишіть нам у зручний для Вас месенджер і ми домовимось про онлайн-зустріч, щоб узгодити модельні особливості весільної сукні або фати. На основі затвердженого, розрахуємо вартість замовлення. Щоб Вам було легше обрати матеріалами для весільного образу, ми можемо надіслати зразки або фото, відео матеріалів. Для якісної посадки виробу на фігурі, проведемо онлайн-зустрічь для супроводу і контролю за правильністю зняття вимірів фігури. Модельні особливості, зразки затверджених матеріалів, розмірні ознаки Вашої фігури, строки виготовлення та умови розрахунку вносяться в договір. Як тільки сукня буде готова, надішлемо замовлення зручною для Вас службою доставки.

klipartz.com (1).png
kisspng-social-media-facebook-messenger-
klipartz.com (4).png

Оберіть зручний для себе месенджер, щоб запланувати зустріч, зробити замовлення чи отримати консультацію

bottom of page