Індивідуальне замовлення весільної сукні

Напишіть, коли бажаєте зустрітись у будь-який зручний для Вас месенджер і ми заплануємо зустріч.​ У шоу-румі, Ви приміряєте різні варіанти спідниць та ліфів, таким чином обравши найкраще поєднання. Узгодемо модельні особливості весільного образу: стиль, силует, тканини, фурнітура, оздоблення, для складення опису, за яким розраховується фінальна вартість виробу. Без опису та затвердження складових матеріалів, не можливо розрахувати точну вартість сукні!

 

Наступний етап, зняття мірок та послідовна робота зі створення сукні: примірка макета сукні, перевірка якості посадки і фінальні, оздоблювальні роботи. Кількість примірок, як і термін виготовлення , залежить від трудомісткості вироби, орієнтовний строк виготовлення від 15 робочих днів та 3-5 примірки.

Фата на замовлення

Ми маємо більше ста кольрів та відтінків тюлю для фати та пропонуємо різноманітні дизайни за індивідуальними розмірами: від коротких одношарових до соборних фат із довгим шлейфом, з оздобленням мережива чи вишивкою. Термін виконання замовлення, залежить від складності дизайну, орієнтовні строк виготовлення:

 від двох робочих днів, для моделей без оздоблення та вишивки;

 фати з мереживним оздобленням від 7 робочих днів;

 • з вишивкою, за індивідуальним ескізом, від 2 місяців.

Окрему увагу ми приділяємо кріпленню фати, в залежності від обраної зачіски, за рекомендацією Вашого стиліста, ми закріпляємо фату на спеціальному гребінці або під кріплення шпильками. В шоурумі доступні для примірки фати різних моделей та відтінківНапишіть нам у будь-який зручний для Вас месенджер, щоб отримати констультацію.

Online-замовлення 

Напишиіть нам у будь-який зручний для Вас месенджер і ми домовимось про онлайн-зустріч, щоб узгодити модельні особливості весільної сукні: силует, тканини, фурнітура, декор.

Після зустрічі складемо ескіз і розрахуємо попередню вартість замовлення. Без точного опису моделі сукні та затвердження складових матеріалів, не зможливо розрахувати точну вартість сукні.Щоб Вам було легше визначитись із матеріалами для весільного образу, ми надішлемо зразки тканин. Для якісної посадки вироба на фігурі, проведемо онлайн-зустрічь для заповнення бланку із розмірами. Модельні особливості, зразки затверджених матеріалів, розмірні ознаки Вашої фігури, строки виготовлення та умови розрахунку вносяться в договір, для Вашого спокою. Як тільки сукня буде готова, ми відправемо ії зручною для Вас службою доставки.

klipartz.com (1).png
kisspng-social-media-facebook-messenger-
klipartz.com (4).png

Оберіть зручний для себе месенджер, щоб домовитись про зустріч, зробити замовлення чи дізнатись орієнтовну вартість виробу