top of page

Індивідуальне замовлення весільної сукні

Напишіть нам у зручний для Вас месенджер і ми заплануємо зустріч.​ У шоу-румі, Ви приміряєте різні весільні образи, обравши найкращий для себе варіант. Узгодивши всі модельні особливості весільного образу: стиль, силует, тканини, фурнітура, оздоблення ми розрахуємо точну вартість виробу та укладемо договір, в якому також будуть зазначені строки виконання роботи.

Наступний етап, зняття мірок та послідовна робота зі створення сукні: примірка макета сукні, перевірка якості посадки і фінальні, оздоблювальні роботи. Орієнтовний строк виготовлення від 15 робочих днів та 3-5 примірки.

Фата на замовлення

Ми маємо більше ста кольрів та відтінків тюлю для фати та пропонуємо різноманітні дизайни за індивідуальними розмірами: від коротких одношарових до соборних фат із довгим шлейфом, з оздобленням мережива чи вишивкою. Термін виконання замовлення, залежить від складності дизайну, орієнтовні строк виготовлення:

 від двох робочих днів, для моделей без оздоблення та вишивки;

 фати з мереживним оздобленням від 7 робочих днів;

 • з вишивкою, за індивідуальним ескізом, від 2 місяців.

Окрему увагу ми приділяємо кріпленню фати, в залежності від обраної зачіски, за рекомендацією Вашого стиліста, ми закріпляємо фату на спеціальному гребінці або під кріплення шпильками. В шоурумі доступні для примірки фати різних моделей та відтінківНапишіть нам у зручний для Вас месенджер, щоб отримати констультацію.

Online-замовлення 

Напишиіть нам у зручний для Вас месенджер і ми домовимось про онлайн-зустріч, щоб узгодити модельні особливості весільної сукні: силует, тканини, фурнітура, декор. Після зустрічі складемо ескіз і розрахуємо попередню вартість замовлення. Щоб Вам було легше обрати матеріалами для весільного образу, ми надішлемо зразки тканин.

 

Для якісної посадки вироба на фігурі, проведемо онлайн-зустрічь для заповнення бланку із розмірами. Модельні особливості, зразки затверджених матеріалів, розмірні ознаки Вашої фігури, строки виготовлення та умови розрахунку вносяться в договір. Як тільки сукня буде готова, ми відправемо ії зручною для Вас службою доставки.

klipartz.com (1).png
kisspng-social-media-facebook-messenger-
klipartz.com (4).png

Оберіть зручний для себе месенджер, щоб запланувати зустріч, зробити замовлення чи дізнатись орієнтовну вартість виробу

bottom of page