Індивідуальне замовлення 

Напиши коли бажаешь зустрітись у будь-який зручний для тебе месенджер і ми заплануємо нашу зустріч.

У шоу-румі, ти зможеш приміряти різні варіанти спідниць та ліфів, таким чином обравши найкраще поєднання. Розповісти свої побажання стосовно фінального образу. Після обговорення всіх деталей (модель, силует, тканини, фурнітура) буде складено ескіз і розрахована фінальна вартість виробу.

* Без точного опису моделі сукні та затвердження складових матеріалів, не можливо розрахувати фінальну вартість сукні!

 

Далі зняття мірок та послідовна робота зі створення твої сукні: примірка основи / макета сукні, перевірка якості посадки і фінальні, оздоблювальні роботи. Кількість примірок, як і термін виконання замовлення, залежить від трудомісткості вироби (*приблизно : 3-5 примірки і від 15 робочих днів).

Online-замовлення 

Для Online-замовлення знадобится мудборд або детальний опис твоїх побажань стосовно весільного образу, надішли всі свої  побажання стосовно весільної сукні, у будь-який зручний для тебе месенджерПісля обговорення всіх деталей (модель, силует, тканини, фурнітура, декор) буде складено ескіз і розрахована вартість замовлення. Щоб тобі було легше визначитись із складовими матеріалами для весільного образу, ти отримаєшь зразки основних тканин. 

*Без точного опису моделі сукні та затвердження складових матеріалів, не можливо розрахувати точну вартість сукні!

Для того, щоб сукня відповідала фігурі, ти отримаєш бланк, в якому необхідно буде вказати свої розмірні ознаки (мірки). Для твого спокою все буде оформлене документально. Далі 3 тижні очікування і відправка сукні зручною для тебе службою доставки.

Оренда суконь 

Представлені варіанти суконь у шоу-румі є семплами, а це означає, що всі сукні в одному екземплярі, розмірі S (Ог-86 см; Від- 64 см; Об-94 см). Напиши у будь-який зручний для тебе месенджер і ми домовимось про зустрічь.

 

Обирай зручний для себе месенджер щоб домовитись про зустріз, зробити замовлення чи дізнатись орієнтовну вартість виробу.

klipartz.com (1).png
kisspng-social-media-facebook-messenger-
klipartz.com (4).png
klipartz.com (2).png
klipartz.com.png