top of page
DSC01886.jpg

дизайнер

Мене звати Марга Махмудова, і саме зі мною Ви зустрінетесь, записавшись на примірку в шоурум  MargaM. 

Вперше на велике виробництво одягу я потрапила в 16 років, під час практики на літніх канікулах. З 17 років почала працювати у виробничому цеху. Щойно мені виповнилось 19 років, перейшла працювати на посаду кравця-лаборанта з виготовлення експериментальних зразків. З 21 року почала працювати конструктором одягу. 

 

Працюючи здобувала фахову освіту. Закінчила три державні університети, отримала диплом бакалавра легкої промисловості в Київському Національний Університеті Технології та Дизайну, інженера з моделювання та конструювання одягу в Хмельницькому Національному Університеті та другу вищу освіту за фахом керівника проектів в Київському Авіаційному Університеті.  

 

Створення весільних суконь, це не лише знання з проектування та виготовлення виробу, поєднані зі знанням весільних традиції образу нареченої. Необхідно постійна увага до нових тенденцій, відчувати зміни стильових рішень івентів для побудови гармонійного образу, деталі якого доречні до загальної тематики весілля, локації, сезонності і багатьох складових, які поєднаються і залишаться в памʼяті, як особливий день життя. 

bottom of page